جناب آقای مهندس جلیل افشارنژاد

مهندس جلیل افشارنژاد – مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پارت سازان

  • مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پارت سازان و شرکت های اقماری زیرمجموعه
  • مدیر عامل صنایع غذایی مولتی
  • عضو هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع خراسان
  • عضو هیات امنا موسسه گلستان علی (ع)

پروژه دهکده گلستان علی (ع) در مقیاسی ملی و فرا ملی برای اولین بار در کشور با هدف اعتلای آموزش فرزندان و شناخت استعداد های ورزشی با فراهم نمودن شرایط رشد و پرورش و از همه مهمتر ایجاد شرایط حرفه آموزی واشتغال و استقلال آنان به عنوان اصلی ترین رسالت موسسه با حمایت و کمک های خیرین و نیکوکاران در حال اجرا می باشد.

مجموعه ای که با پیشرفته ترین الگوهای معماری، طراحی گردید و پاسخگوی نیازهای علمی، آموزشی ،حرفه آموزی، ورزشی و خوابگاهی فرزندان خواهد بود. این مجتمع ضمن ایجاد آرامش روانی و تعالی شخصیت، امکان تجلی ورشد استعداد‌های فرزندان، مهارت های زندگی سالم را برای ورود به اجتماع به آنان خواهد آموخت.

این مجموعه فرهنگی با همت و حمایت خیرین محترم و پیگیری های انجام گرفته برابر با نیازهای پیش‌بینی شده و با کمک نهایی خیر بزرگوار جناب آقای افشارنژاد بخش آموزشی آن به بهره‌برداری رسید که در حال حاضر به عنوان آموزشگاه ابتدایی افشارنژاد در حال فعالیت می‌باشد.

هم‌چنین اولین خوابگاه این مجموعه توسط همین نیکوکار گرامی آغاز و هم‌زمان بخش ورزشی که در ساختار و تکامل شخصیتی فرزندان بسیار موثر است در حال ساخت می باشد. امید است با حمایت همه خیرین گرامی، همه بخش های این پروژه تکمیل گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از پروژه دهکده گلستان علی (ع) کلیک کنید.

جناب آقای مهندس جلیل افشارنژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *