خیر و نیکوکار گرامی دکتر شاهین شاهسوند

خیر و نیکوکار گرامی دکتر شاهین شاهسوند

زندگی نامه خیر و نیکوکار گرامی دکتر شاهین شاهسوند

دکتر شاهین شاهسوند متولد 25 اسفند 1355 است و زمانی که پدرش در اهواز در شرکت نفت شاغل بود به دنیا آمد، اواخر دوران دفاع مقدس با انتقال پدر به پالایشگاه خانگیران سرخس، او هم به سرزمین مادری اش یعنی مشهد بازگشت. روحیه پدر سخاوتمند و اهل رسیدگی به محرومان بود و خدمت به مردم محروم همواره مورد توجه او بود، پدر در سال 1398 به رحمت خدا رفت.

بعد از فوت پدرم تصمیم گرفتیم که هزینه‌های مراسم‌ها را در امور خیر هزینه کنیم، شوهرعمه‌ام حاج آقای عقدایی که از فرهنگیان پیشکسوت مشهد هستند راهنمایی و پیشنهاد کردند که در مناطق محروم مدرسه بسازیم.
با توجه به این‌که اصالت پدرم از روستاهای نزدیک سرخس بود قصد داشتیم که در زادگاه پدر مدرسه‌ای بسازیم اما این روستا مدرسه برای هرسه مقطع داشت، بنابراین قرار شد در یکی دیگر از مناطق محروم استان مدرسه بسازیم، از طریق آقای عقدایی و آقای اصلی یکی دیگر از خیرین مدرسه ساز، با کمک مجمع خیرین مدرسه ساز استان اقدام کردیم.

مدرسه را به نام و یاد پدر در روستای《نقد علی اولیا》در شهرستان تربت جام با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس ساخته است.

ساخت این مدرسه حتی مسیر زندگی‌ ام را تغییر داده و من را در مسیر امور خیر دیگر قرار داده و باعث شد که حتی در همین دوران کرونا دوسه نوبت در هفته به مراکز درمانی خیریه در حاشیه مشهد بروم و به مردم محروم خدمت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *