اخبار موسسه گلستان علی‌(ع), گزارشات فرزندخواندگی و ورود فرزندان جدید به موسسه گلستان علی(ع)

بازگشت دو خواهر و یک برادر از فرزندان گلستان علی به آغوش گرم خانواده

دو خواهر و یک برادر به علت مشکلات در خانواده، پس از سالها دوری از خانواده و مادرشان، با همت همکاران در موسسه گلستان علی، توانستند زندگی دوباره ای را در کنار هم آغاز کنند.

دو خواهر و برادر در یک خانواده به علت معلولیت پدر و اعتیاد مادر در سال 98 به مراکز بهزیستی ارجاع داده شده اند که در همان سال دو خواهر به مرکز دختران گلستان علی ارجاع و برادرشان هم از سال ۹۹ به مرکز پسران ما منتقل شده بودند.

این سه فرزند در کنار سایر فرزندان در طی این مدت با بهره گیری از امکانات رفاهی، درمانی و آموزشی موسسه گلستان علی، به تحصیل در مدارس و رشد شخصیت خود پرداخته اند که در حال حاضر فرزند پسر، سال دوم ابتدایی را به پایان رسانده است.

با صحبت های صورت گرفته طی این مدت با مادر این سه فرزند و پیگیری های لازم و عشق به فرزندان، اعتیاد را ترک کردند و با تستی که از ایشان گرفته شده، کاملا پاک هستند.

با ملاقات هایی که فرزندان با مادرشون داشتند و با بررسی هایی که در زمینه نگهداری از بچه ها انجام شده و بازدید هایی که از منزل ایشان صورت گرفته است، صلاحیت ایشان تایید شده و شرایط لازم جهت نگهداری از دختران و پسر خود را دارند.

در نهایت با پیگیری های صورت گرفته توسط موسسه گلستان علی(ع) این دو دختر گلستان علی به همراه برادرشان به آغوش گرم خانواده پیوستند تا ادامه زندگی را در کنار مادر خود سپری نمایند.

با آرزوی موفقيت و روزهای خوش برای این خانواده و به امید آنکه همه فرزندان لذت داشتن خانواده را احساس نمایند.

بازگشت دو خواهر و یک برادر از فرزندان گلستان علی به آغوش گرم خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *