مرکز خرید کاسپین مد

مرکز خرید کاسپین مد – حامی گلستان علی(ع)

گروه کاسپین مد، در سال 1385 که ابتدا یک گروه تجاری خانوادگی بود، به منظور گسترش و توسعه بازار خرده فروشی در ایران تاسیس شد. در طول این مدت، گروه کاسپین مد به بزرگترین دارنده فروشگاه های زنجیره ای مد در کشور تبدیل شده است، امروزه شرکت کاسپین مد وارد کننده چندین برند بین المللی مد و ناظر و گرداننده مستقیم 100 فروشگاه در سرتاسر کشور می باشد. مساحت ناخالص در اختیار فروشگاه های گروه کاسپین مد 30,000 متر مربع می باشد، گروه کاسپین مد عرضه کننده برندهای متنوعی از کشورهای مختلف جهان از جمله ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و ترکیه می باشد. در حال حاضر برندهای گروه کاسپین مد در تمام شهر های بزرگ کشور عرضه می شود.

لازم به ذکر است که تمام مشتریان ما در نقاط مختلف کشور قرار دارند. تجربه کار با شرکا و تیم های مختلف، ما را به گروهی با اطلاعات بالایی درزمینه بازار فروش در ایران و دارای الگوی تجارتی جهت تسخیر بازار رقابتی تبدیل کرده است، گروه با انگیزه و فعال ما در تلاش است تا ملزومات مشتریان خود را از طریق عرضه برندهای معتبر از سر تا سر جهان فراهم آورد، علاوه بر تلاش در جهت پیشرفت و کسب تجربه بالا در زمینه مد، تجارت در زمینه های مواد غذایی و نوشیدنی، اسباب منزل و تجهیزات دارویی از دیگر فعالیت های این گروه می باشد.

گروه کاسپین مد نماینده رسمی بیش از 20 برند معروف بین المللی در ایران و دارای بیش از 70 فروشگاه در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و مازندران می باشد.

دفتر کاسپین مد- مشهد:

مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، مرکز خرید کاسپین مد، طبقه دوم، واحد 203

دفتر مرکزی کاسپین مد- تهران:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، نبش خیابان پروین، پلاک 2709

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *