جناب آقای سید مصطفی حسینی مقدم

سید مصطفی حسینی مقدم – مدیریت مجموعه های رب دلند، دلند الکتریک، فضل الکتریک، ایران الکتریک، دنا الکتریک ایرانیان، گلستان عصاره، پارس کرون، پارس الوان، پارک آبی ایرانیان، فرودگاه گلبهار، آشیانه پرواز تو

سید مصطفی حسینی مقدم متولد 1353 در شهر گرگان می باشد و بزرگ شده شهر تهران است. وی فعالیت اقتصادی خود را در سال 1370 آغاز نمود؛ ایشان در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت «دنا الکتریک» مشغول به فعالیت است. شرکت دنا الکتریک ایرانیان با اتکا به بیش از نیم قرن تجربه ی مجموعه های دلند الکتریک و فضل الکتریک و ایران الکتریک به منظور تکمیل سبد کالای این شرکت ها در سال 1394 در مشهد مقدس آغاز به کار نموده است.

از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به کلیدهای مینیاتوری در رنج جریان یک آمپر تا 63 آمپر DC و AC جریان متناوب و مستقیم ، کلیدهای محافظ جان ترکیبی در دو مدل الکترونیک و مگنتیک، هواکش های خانگی سایز 10، 12، 15و 20، چراغ های ال ای دی سقفی،جعبه فیوز، درب بازکن های تصویری، لامپ های فوق کم مصرف با تکنولوژی SMT و استفاده از LED های SMD در سایز های E27 و E14 ، فازمتر و دوشاخه با بند رابط اشاره کرد.

شرکت دنا الکتریک ایرانیان می‏كوشد جايگاه كنونی خود در اين صنعت را ارتقاء داده و به قطب اول كشور در زمینه تولید تاسیسات الکتریکی ساختمان تا سال 1400 تبديل گردد. ما برآنيم از طريق بومی سازی محصولات و ارتباط مستمر با مشتريان و خلق ارزش پایدار براي آنها برند خود را اعتبار روز افزون بخشيده و با افزايش سبد کالای محصولات تولیدی شرايط اشتغال بسيار مطمئن و پایداری را براي کارکنان فراهم آورده و محیط کاری بالنده و یادگیرنده برای آنان فراهم نماييم. این شرکت با کنترل تولیدات و نظارت دقیق و تطابق محصول با استاندارد های ملی، برای محصولات خود مفتخر به دریافت گواهی استاندارد اروپا و پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران گردیده است.

همچنین به دلیل اثبات شایستگی در تحقیقات و با توجه به رعایت کیفیت درکلیه فرآیندهای خود، در سال 1395 موفق به اخذ پروانه واحد تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و گواهی نامه های 9001 ISO، 14001 ISO و 18001 ISO گردیده است. این شرکت در واحد R&D در حال تحقیق و توسعه برای ساخت و تولید محصولاتی نظیر موتورهای فن، سیستم های هوشمند و نوین درب بازکن تصویری و چراغ و پنل های LED در ایران می باشد.

از جمله اهداف آقای سید مصطفی حسینی مقدم موارد زیر می باشد:

1- افزایش تنوع و تکمیل سبد کالای محصولات الکتریکی
2- افزایش رضایتمندی مشتری
3- ارتقای سطح علمی و صلاحیت کارکنان
4- تلاش برای بهبود صادرات
5- ایجاد تکنولوژی مدرن در محصولات
6- ارتقای تولید با کیفیت عالی در جهت بی نیازی از برند های خارجی و واردات کالا
7- هوشمند سازی محصولات الکتریکی در جهت رفاه مصرف کننده با ایجاد اپلیکیشن های کاربردی

جناب آقای سید مصطفی حسینی مقدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *